etui na iPhone 13

13 kwietnia, 2022 Autor centrumcosmetica Wyłączony

Nowa linia iPhone’ów 13 firmy Apple , obejmująca iPhone’a 13 Pro Max, iPhone’a 13 Pro, iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Mini, przyniosła postęp w technologii wyświetlania i dłuższą żywotność baterii. Chociaż telefony są podobne do swoich odpowiedników w iPhonie 12, a także zawierają funkcję MagSafe firmy Apple, ich projekty są na tyle różne, że wymagają nowych etui. Oznacza to, że po uaktualnieniu nie możesz ponownie używać etui na iPhone’a 12 i 12 Pro. Każdy nowy telefon wymaga osobnego etui, więc upewnij się, że kupujesz odpowiednie dla swojego modelu iPhone’a 13, w tym iPhone’a 13 Mini i 13 Pro Max. Zobacz etui na telefon

Większość z tych przypadków opiera się na pozytywnych doświadczeniach, jakie miałem z tymi samymi markami w serii iPhone 12 (i poprzednich modelach). Będę aktualizował tę listę najlepszych etui na iPhone’a 13 o nowe opcje, gdy tylko się pojawią. Staram się uwzględniać różne style, od szczuplejszych po bardziej ochronne modele, a także takie, które oferują ochronę na pełnym ekranie i ciekawe funkcje, takie jak wbudowana podpórka lub portfel.

Speck wprowadził do iPhone’a 13 wiele projektów obudów dla iPhone’a 12, w tym tak popularne modele przezroczyste, jak Presidio Perfect-Clear i Perfect-Clear z uchwytami oraz Presidio2 Pro (różowy powyżej). Etui z uchwytem Specka z wbudowanym MagSafe kosztuje o 10 USD więcej. (Jestem zwolennikiem futerałów MagSafe, ponieważ dają one możliwość dołączenia akcesorium MagSafe bezpośrednio do futerału, a nie do telefonu).

Etui do iPhone 13 A2482 A2631Etui do iPhone 13 Mini A2628 A2481Etui do iPhone 13 Pro Max A2643 A2484Etui do iPhone 13 Pro A2638 A2639

Wszystkie nowe modele mają dobrą ochronę przed upadkiem (od 13 do 16 stóp, w zależności od modelu), a także ochronę antybakteryjną Speck Microban. Bez względu na wybrany model, Speck często daje zniżkę dla kupujących po raz pierwszy.

Jeśli szukasz tańszego etui Speck, zauważyłem jego półprzezroczyste etui Gemshell na iPhone’a 13 sprzedawane za około 20 USD na Amazon . Podoba mi się wersja ombre . Jednak nie są one wyposażone w MagSafe.

Etui MagSafe mogą być dość drogie, ale jeśli szukasz niedrogiego, przezroczystego etui MagSafe do swojego nowego telefonu z serii iPhone 13, Ultra Hybrid Mag firmy Spigen to dobra cena za około 20 USD. Spigen sprzedaje również wersję tego etui inną niż Mag za około 5 USD mniej i ma kilka innych opcji etui na iPhone’a 13. Wypróbowałem też etui Spigen Mag Armor, ale stwierdziłem, że akcesoria lepiej trzymają się Ultra Hybrid Mag. Sprawdź jaka fajna hurtownia etui do telefonów

Dla etui nie podano wskaźnika upuszczania, ale przezroczyste etui Spigen sprawiają wrażenie, jakby zapewniały rozsądną ochronę. Jeśli szukasz wytrzymałego futerału z silniejszą ochroną, futerał Spigen Tough Armor, który zawiera podpórkę, jest opcją za 17 USD, ale osobiście wolę futerały Spigen Ultra Hybrid (Ultra Hybrid S ma również zintegrowaną podpórkę).

Zwróć uwagę, że wiele z tych tańszych przezroczystych etui ma zwyczaj żółknięcia i degradacji z czasem (i staje się mniej przezroczysty), ale są one na tyle tanie, że prawdopodobnie nie będziesz miał nic przeciwko wyrzuceniu etui zastępczego dla Twojego Apple iPhone, jeśli zdarza się.