Etui na telefon

6 grudnia, 2021 Autor centrumcosmetica Wyłączony

Wszyscy wstrzymaliśmy oddech, gdy nasz telefon wyślizguje się nam z rąk, czekając, aby zobaczyć, czy przetrwa nienaruszony upadek. Widzieliśmy internetowe filmy z rozpakowywania najnowszego iPhone’a, tylko po to, aby zobaczyć, jak kupujący grzebie, upuszcza i rozbija. Mamy przyjaciół, którzy po prostu nie mogą przestać łamać ekranów telefonów. Dla pracowników budowlanych uszkodzone smartfony są zwykle częścią pracy. Dzięki wielu dostępnym na rynku aplikacjom mobilnym do zarządzania budową i mobilnym aplikacjom budowlanym kierownicy i pracownicy budowy muszą mieć telefony na miejscu i chronić je przed uszkodzeniem.
Na całym świecie istnieje 8,5 miliarda połączeń z urządzeniami mobilnymi, w porównaniu do naszej populacji liczącej 7,6 miliarda ludzi.
Choć brzmi to jak początek horroru science-fiction, to w rzeczywistości dobry znak, jeśli chcesz stworzyć własne etui na telefon i akcesoria do sprzedaży online.
W szczególności niestandardowe etui na telefony są łatwe do zdobycia i przemawiają do osób, które chcą wprowadzić indywidualność lub dodatkową funkcjonalność w jedyne urządzenie, bez którego nie mogą żyć.
Budowanie firmy wokół tworzenia i sprzedawania własnych etui na telefony niesie ze sobą wiele korzyści:
Ich produkcja jest stosunkowo tania. Możesz je sprzedawać zarówno online, jak i w kiosku offline. Możesz drukować na żądanie, aby zacząć od mniejszego ryzyka lub kupować hurtowo, aby uzyskać lepsze marże. Każdy nowy model telefonu oferuje nową możliwość obsługi 44% posiadaczy smartfonów, którzy aktualizują co dwa lata. Jak w przypadku każdej firmy, w której bariera wejścia jest niska, będzie konkurencja. Jednak wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, to kawałek tego ogromnego rynku. Poniżej znajduje się przewodnik, w którym znajdują się odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące zakładania firmy zajmującej się etui na telefony, takie jak: Jakie są rodzaje etui na telefony? Skąd mogę otrzymać unikalne projekty etui na telefony? Skąd mam wiedzieć, jakie etui/wzory telefonów będą popularne? Gdzie mogę sprzedawać etui na telefony? Jeśli tworzenie i sprzedaż etui na telefon wydaje się atrakcyjnym pomysłem na biznes online, ale nie wiesz od czego zacząć, jesteś we właściwym miejscu
Polecamy:

Etui do telefonów HUAWEI

Etui do telefonów IPHONE

Etui do telefonów MOTOROLA

Etui do telefonów SAMSUNG